Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy Domu św. Józefa w Będzinie
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia

Kilka słów o zakładzie

W Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przebywają pacjenci, którzy objęci są całodobową opieką medyczną z zakresu: leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji. Osoby przebywające w Zakładzie nie wymagają już hospitalizacji, proces diagnozowania i leczenia operacyjnego został zakończony, ale ze względu na stan swojego zdrowia i stopień niepełnosprawności oraz brak możliwości funkcjonowania w środowisku domowym wymagają stałego nadzoru fachowego personelu. Zakład zapewnia również wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia, świadczenia psychologa jak również terapię zajęciową polegającą na muzykoterapii, ergoterapii itp.

Ośrodek zapewnia swoim podopiecznym bardzo dobre warunki socjalno - bytowe. Dla pacjentów przygotowano pokoje jedno i dwuosobowe. Pokoje posiadają aneks kuchenny, system umożliwiający wezwanie personelu oraz oddzielną łazienkę w pełni dostosowaną dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy również łazienkę wyposażona w zintegrowany system higieny w której skład wchodzi: specjalistyczna wanna z hydromasażem i systemem transportu pacjentów leżących.

Zakład wdrożył również system zarządzania jakością ISO 9001. Wszystko po to, by nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie.

Dowiedz się co oferujemy

W naszym zakładzie zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki socjalno - bytowe,
  • aktywizację i usprawnienie ruchowe,
  • pomoc w zakresie powrotu chorego do aktywnego życia w społeczeństwie i rodzinie,
  • wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia,
  • najwyższą jakość usług popartą certyfikatem ISO.