Klub Motocyklowy w Domu Matki i Dziecka

Klub Motocyklowy w Domu Matki i Dziecka |12-04-2021

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na pomoc Naszego zaprzyjaźnionego Klubu Motocyklowego Souls Hunters. Proces usamodzielniania jednej z Mam dobiega końca a tym samym kończy się jej pobyt w Naszym Domu. Dokładamy wszelkich starań aby wspierać nasze Mieszkanki do końca pobytu w Ośrodku. Pani Ola wraz z trójką swoich dzieci w końcu dostała swoje wymarzone mieszkanie w Będzinie. Dzięki pomocy, zaangażowaniu, bezinteresowności i dobremu sercu Panowie z Souls Hunters położyli wszystkie ręce na pokład i obdarowali naszą Mieszkankę telewizorem, kuchenką, tapczanem, szafą, stolikiem, biurkami dla dzieci! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Nasza Mama godnie rozpocznie nowy rozdział w życiu dzięki tak pięknej pomocy!