V Charytatywny Bal Niepodległości
V Charytatywny Bal Niepodległości
10 listopada 2021r. w przeddzień 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w restauracji „Moja Pasja” odbył się V Charytatywny Bal Niepodległości zorganizowany przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

Bal był okazją do uhonorowania tych, którzy w sposób szczególny przyczynili się do wsparcia działań charytatywnych podejmowanych przez naszą Caritas. Wyróżnieni goście otrzymali medale In Caritate Servire oraz listy gratulacyjne. W tym roku laureatami zostali w kategorii darczyńca Pan Andrzej Tyblewski, w kategorii współpraca Pan Łukasz Komoniewski, w kategorii świadectwo Pani Agnieszka Stehlik oraz w kategorii przyjaciel Pan Wojciech Więcławek. Wszystkim tegorocznym laureatom gratulujemy i dziękujemy, życząc obfitości łask Bożych na każdy dzień.

Podczas Balu odbyła się licytacja z której środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie zaplecza technicznego programu żywnościowego Spiżarni Caritas dla najuboższych.
W sposób szczególny dziękujemy Państwu Mańkowskim - właścicielom „Modrzewie Park Hotel” w Szczawnicy, którzy przekazali do zlicytowania Voucher. O północy na gości czekał wyjątkowy i niezwykle smaczny tort przybrany w barwy narodowe, ufundowany przez Starostę Będzińskiego, który złożył wszystkim obecnym okolicznościowe życzenia.

Gościem honorowym balu był Jego Ekselencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Składamy serdeczne podziękowania Księdzu Biskupowi za uświetnienie balu swoją obecnością i wszelkie wyrazy uznania dla naszych gości. Wyrazy podziękowania kierujemy również w stronę Posła Mateusza Bochenka, Starosty będzińskiego Sebastiana Szaleńca, Prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego, Prezydenta Miasta Sosnowiec Arkadiusza Chęcińskiego oraz wszystkich Drogich Gości. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wspaniałą zabawę, okazaną hojność oraz atmosferę pełną radości i ducha narodowego.

Serdecznie dziękujemy wodzirejowi Januszowi Nowosad oraz fotografowi Michałowi Jandzie za uwiecznienie tego wydarzenia.

>>>GALERIA cz.1<<<

>>>GALERIA cz.2<<<